VICHY Dercos NEOGENIC

Zjistit cenuna Dr.Max
Doporučená kúra pro znovuobnovení vlasů - v balení naleznete 28x6ml, kúra je vhodná jak pro muže tak pro ženy. V součastné době je to jedna z nejpoužívanějších kúr pro obnovu vlasů. Používá se jednorázová ampule 1x denně po dobu 3 měsíců. Neoplachuje se.

Univerzální složení přípravku VICHY Dercos NEOGENIC pro ženy i muže.
Napomáhá optimalizovat funkci kmenových buněk při znovuobnovení vlasů. Reaktivuje vlasové váčky z neaktivní fáze. Průměrně 1700 nových vlasů za 3 měsíce. Účinnost prokázána pod dermatologickou kontrolou.

Používá se jednorázová ampule 1x denně po dobu 3 měsíců. Neoplachuje se.

ÚČINNOST PROKÁZÁNA V NEMOCNIČNÍM PROSTŘEDÍ OPROTI PLACEBU.

Účinnost kúry NEOGENIC byla prokázána pod dermatologickou kontrolou, v nemocničním prostředí, u 101 osob. Po 3 měsících aplikace měření prokázalo zvýšení hustoty vlasů o 4{32ad9087f222f811b8cc26e7847827c7c9773d2654c2976efc7950161c3f1584} oproti placebu*, ekvivalent 1700 nových vlasů.** Vlasová pokrývka je viditelně hustší. Vlasy pokrývají vlasovou pokožku, která je tak méně viditelná. Inovace představená na kongresu European Hair Research Society je předmětem vědeckých publikací. Nemastná, nelepivá textura. S masážním aplikátorem pro snadnou a příjemnou aplikaci. Složení vhodné i pro citlivou vlasovou pokožku. Univerzální složení pro ženy i muže. Hypoalergenní.

VICHY Dercos NEOGENIC

VICHY Dercos NEOGENIC
Více informací naleznete zde

VICHY Dercos NEOGENIC od Dr.Max

E-shop Dr.MaxE-Shop Dr.Max je jedním z nejrychleji rostoucích na trhu a denně si na něm prohlédne zboží několik desítek tisíc lidí. Jako výdejní místa slouží drtivá většina “kamenných” lékáren Dr.Max. Pro pohodlný a rychlý nákup již několik let umožňujeme objednávání zboží a volně prodejných léků po internetu. Na E-Shopu lze čerpat z výhody širšího výběru zboží oproti běžným lékárnám – sortiment obsahuje kolem deseti tisíc položek.


Doporučená kúra pro znovuobnovení vlasů – v balení naleznete 28x6ml, kúra je vhodná jak pro muže tak pro ženy. V součastné době je to jedna z nejpoužívanějších kúr pro obnovu vlasů. Používá se jednorázová ampule 1x denně po dobu 3 měsíců. Neoplachuje se.

Výprodej