Ruční tepovač koberců

Ruční tepovač na koberce
  Již zakoupilo 57 zákazníků.
VÍCE INFORMACÍv obchodě 4home
poslední cena: 1699 Kč
Zjistit aktuální cenu v obchodě >

Praktický pomocník pro ruční tepování koberců. Tepovač zajistí snadné a ekonomické čištění koberců, rozjasní jejich barvy a zbaví koberce nečistot bez spotřeby energie.

Ruční tepovač koberců se zásobníkem na čistící tekutinu vám pomůže dokonale vyčistit vaše koberce, rozjasní jejich barvu a oživí jejich vzhled. Tepovač zajistí snadné a ekonomické čištění koberců, rozjasní barvy a zbaví koberce nečistot bez spotřeby energie. Skládá se z kovové rukojeti, držadla s dávkovacím tlačítkem, 2 kartáčů, 3 molitanových válečků a pěnového zásobníku o objemu 2.7 l.

Tepovač koberců se zásobníkem Plnění nádržky na tekutinu do ručního tepovače

Postup:
Čisticí prostředek se nalije do zásobníku a pohyby vpřed a zpět po koberci dosáhnete vyčištění koberce. Množství pěny si regulujete sami podle vaší potřeby.

Součásti balení:
plastové: nádržka, pojistný kroužek, kryt nádržky, držák čistících valců, uložení trubky, tlačítka, rozstřikovač, ventil, zátka a rukojeť;
kovové: trubka, táhlo, pružina, skrutky;
gumové: těsnící koužek a kroužek kartáče tepovače jsou z kovu a polyamidového vlasu.


Jak se vám líbí praktický tepovač koberců TEKO?

[Celkem: 6    Průměr: 3.7/5]

Ruční tepovač na koberce

Ruční tepovač na koberce
Více informací naleznete zde

Ruční tepovač na koberce od 4home


Ruční tepovač koberců se zásobníkem na čistící tekutinu vám pomůže dokonale vyčistit vaše koberce, rozjasní jejich barvu a oživí jejich vzhled. Klasický vzhled tepovačů jak je známe, který dokáže z koberce odstranit nečistoty.

Výprodej